ایجاد مراکز آموزشی و تولیدی

پروژه شماره 18: تکمیل مدرسه سه کلاسه روستای گاوآهنتو؛ شهرستان دیواندره؛ استان کردستان 
سال افتتاح: مهر ماه 1397
متراژ: ...
تعداد بهره برداران در زمان افتتاح: 51 دانش آموز مقطع ابتدایی 
مدرسه 9 کلاسه  روستای روزی؛ شهرستان ورزقان- استان آذربایجان شرقی

در پی زلزله ارسباران در آذربایجان‌شرقی در سال 1391، به همت اعضاء هیأت نمایندگان اتاق اصفهان و جامعه نیکوکاری ابرار، یک باب مدرسه 9 کلاسه در روستای روزی از توابع شهرستان ورزقان احداث شد.

 


ساخت دو مدرسه 6 کلاسه در شهرهای کاکی و شنبه؛ استان بوشهر 

در پی زلزله بیستم فرودین ماه سال 1391 در شهرستان دشتی، با هدف ایفای مسئولیت اجتماعی و مشارکت اتاق ایران  در بازسازی منطقه، این دو بنای آموزشی احداث گردید. 

 

 

 
کارگاه آموزشی مدرسه روستای سرند :

بدنبال وقوع زلزله در مناطق روستایی استان آذربایجان شرقی  جامعه نیکوکاری ابرار بر آن شد تا پس از هماهنگی با ارگان های مرتبط ، بازسازي و احداث كارگاه آموزشي سرند خواجه ( واقع در مدرسه حضرت  آيت ا... خامنه اي) روستاي سرند را برعهده گيرد.

​ 

جامعه نیکوکاری ابرار ، ضمن هماهنگي با مسئولين آموزش و پرورش منطقه و مديركل سازمان نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس آذربايجان شرقي و بازديد از محل  و با همکاري اتاق بازرگاني استان آذربايجان شرقي ، شركت فراسازه تبريز را برای اجراي پروژه فوق با اعتبار 5/000/000/000 ريال انتخاب نمود . در زمستان 92 قرارداد اجراي پروژه براي مدت 12 ماه فيما بين شركت مذكور و جامعه نيكوكاري ابرار منعقد گرديد.

عمليات پي كني پروژه و اجراي اسكلت فلزي با همت پيما نكار به سرعت آغاز گرديد. نظارت عاليه اجرای طرح با اداره كل نوسازي مدارس آذربايجان شرقي و تأمین مالي توسط جامعه نیکوکاری ابرار انجام شد. عمليات اجرائي فونداسيون وساخت و نصب اسكلت و پوشش سقف تا شهریور1393  به صورت كامل تكميل گرديد.
​