راهنمای واریز وجه

راهنمای واریز وجه

 

حامی گرامی با سپاس از مهرورزی شما نسبت به حمایت از طرح های نیکوکارانه و خیرخواهانه جامعه نیکوکاری ابرار، روشهای مختلف واریز وجه به شرح زیر ارائه میگردد. خواهشمند است پیش از واریز وجه، این بخش را مطالعه بفرمایید.

شما حامی محترم می توانید جهت واریز وجه، یکی از روشهای زیر را انتخاب کنید:

 1. پرداخت بصورت آن لاین از طریق تلفن همراه

  در این روش می توانید با شماره گیری کد #2110341*780* با استفاده از تلفن همراه خود، مبلغ مورد نظر خود را مستقیما به حساب جامعه نیکوکاری ابرار واریز نمایید.

  جهت استفاده از این روش، در دست داشتن رمز دوم یکی از کارتهای بانکی عضو شتاب الزامی است. شما می توانید با هر مدل گوشی تلفن همراه از این سامانه استفاده نمایید و همچنین نیازی به هیچگونه تنظیمات و یا برنامه ی خاصی نیست.

  گفتنی است بهره گیری از این روش برای تمامی مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول، ایرانسل و رایتل ممکن می باشد. با توجه به اینکه در این روش، مشکلات و مغایرات احتمالی پرداخت به حداقل ممکن کاهش مییابد و بصورت آن لاین دریافت وجه از سوی ابرار از طریق ارسال ایمیل یا پیام کوتاه تایید میگردد، به حامیان محترم توصیه مینماییم حتی الامکان پرداخت به جامعه نیکوکاری ابرار از این طریق انجام پذیرد.

   

 2. پرداخت از طریق دستگاه های خودپرداز ATM

  با توجه به امکان دسترسی حامیان محترم به دستگاه های خود پردازATM ، در اقصی نقاط کشور، با در اختیار داشتن کارت عابر بانک از یکی از بانک های عضو شتاب، می توانید با مراجعه به یکی از دستگاه های خود پرداز، نسبت به واریز وجه به حساب جامعه نیکوکاری ابرار اقدام فرمایید. شماره کارت 16 رقمی دفتر مرکزی جامعه نیکوکاری ابرار نزد بانک ملت 6750-6725-3378-6104 می باشد.

  توجه:

  برای اینکه بتوانید از این روش استفاده نمایید، بایستی قبلاً شماره کارت خود را از طریق تلفن، فکس و ایمیل به اطلاع حسابداری جامعه نیکوکاری ابرار رسانیده باشید. در غیر این اینصورت و عدم اطلاع از شماره مورد نظر، واحد حسابداری جامعه قادر به پیگیری و ثبت پرداخت های شما نخواهد بود.

  شماره تلفن:85732431-021

  شماره فکس: 88346725-021

  نشانی پست الکترونیک  abrar@iccim.ir

  چنانچه شما قصد پرداخت مبلغی به صورت فوق العاده به دانش آموز و یا دانشجوی تحت پوشش را دارید، لطفاً به صورت مجزا مبلغ مورد نظرتان را پرداخت فرمایید و جمع مبالغ مقرری بورسیه تحصیلی و فوق العاده را به صورت یکجا پرداخت ننمایید.

  همیشه از کارت معرفی شده به حسابداری جامعه نیکوکاری ابرار، جهت پرداخت استفاده فرمایید و در صورت تصمیم به پرداخت وجه با کارت دیگر حتماً این موضوع را به اطلاع واحد حسابداری جامعه برسانید .

   

 3. پرداخت از طریق مراجعه مستقیم به شعبات بانک ملت و واریز به حساب جامعه نیکوکاری ابرار

  شما حامی گرامی می توانید با مراجعه به یکی از شعبات بانک ملت در هر نقطه کشور، وجه مورد نظرتان را به حساب دفتر مرکزی جامعه نیکوکاری ابرار به شماره حساب جام 5546424691 واریز فرمایید .

  توجه :

  دقت فرمایید پس از واریز وجه، حتماً فیش آن را از طریق فاکس و یا ایمیل برای ما ارسال نموده و تایید آن را دریافت نمایید . ضمناً خواهشمند است بر روی فیش پرداختی، حتماً نام و نام خانوادگی حامی، همچنین نام و نام خانوادگی بورس گیرندگان و شماره پرونده آنان و علت واریز وجه را درج فرمایید .

 4. حضور مستقیم در جامعه نیکوکاری ابرار و پرداخت بصورت نقدی و یا چک

حامیان محترم می توانند به دفتر مرکزی جامعه نیکوکاری ابرار و یا به یکی از شعبه های جامعه مستقر در اتاق های بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی مراجعه نموده و به صورت نقدی یا بوسیله چک وجه مورد نظر را پرداخت و رسید دریافت نمایند. لازم به ذکر است که در متن رسید صادره که دارای شماره سریال می باشد، علت پرداخت مشخص گردد .

ضمن آرزوی توفیق الهی برای جنابعالی در امور خیر، خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه پرسش یا ابهام در مورد چگونگی پرداخت، از ساعت 8 الی 16 با دفتر مرکزی جامعه نیکوکاری ابرار به شماره 3-85732430-021 تماس حاصل فرمایید .

پیشاپیش از مساعدت ها و همیاری همیشگی حضرتعالی سپاسگذاریم.