مقررات و رویه ها

حامیان محترم می توانند دانش آموزان و دانشجویان را با توجه به شرایط سنی، تحصیلی ،معیشتی  و محل سکونت مورد نظر خود، انتخاب فرمایند.پذیرش حمایت از مددجو یا مددجویان ، هیچ گونه تعهد و الزامی برای حامی ایجاد نخواهد کرد. حامیان عزیز در صورت عدم تمایل به ادامه همکاری، تنها لازم است جامعه نیکوکاری ابرار  را از تصمیم خود مطلع فرمایند.

 •جامعه نیکوکاری ابرارمتعهد می شود که در برابر کمک های دریافتی از حامیان خود ،پاسخگو بوده و اسناد و صورتحسابهای لازم را ارائه نماید.

 •جامعه نیکوکاری ابرار متعهد می شود که دو بار در سال گزارشی از آخرین وضعیت تحصیلی و زندگی مددجویان تهیه کرده و جزییات آن را به اطلاع حامیان خود برساند. این گزارشها، بر مبنای تمایل حامیان عزیز به نشانی پستی و یا ایمیل آنان ارسال می گردد. 

 •در صورت افت تحصیلی و یا عدم همکاری مددجویان و یا خانواده آنان، جامعه نیکوکاری ابرارتا حداکثر 3 ماه ، نسبت به کاهش یا قطع کمک ها، اقدام خواهد نمود. در صورت برطرف شدن مشکل، مبالغ جمع آوری شده به وی پرداخت خواهد شد و در غیر اینصورت به حامی وی اطلاع رسانی می گردد.

 •چنانچه امکان ملاقات حضوری یا تماس تلفنی برای حامیان وجود نداشته باشد، حامی محترم می تواند کتبآ، فردی را به عنوان نماینده به موسسه معرفی تا از طرف ایشان با مددجو تماس داشته باشند.

جامعه نیکوکاری ابرار هدایای نقدی و غیر نقدی ارائه شده از سوی حامیان گرامی را پذیرفته و آن را به مددجویان تحویل خواهد نمود که رسید آن نیز در اختیار حامیان عزیز قرار خواهد گرفت.

جامعه نیکوکاری ابرار، به لحاظ حفظ کرامت انسانی افراد تحت پوشش، ازپذیرفتن هرگونه کالای دست دوم معذور بوده و تنها هدایای نو را در اختیار مددجویان و خانواده های آنان قرار می دهد.

حامی بدون در نظر گرفتن محل شعبه جامعه نیکوکاری ابرار، که برای انتخاب مددجو با آن ارتباط برقرار نموده است، بنا به تمایل خود می تواند از طریق سایت و یا روش کارت به کارت و یا مراجعه به دیگر شعب، برای واریز کمک های خود اقدام نماید. جامعه نیکوکاری ابرارنیز موظف است تا امکانات لازم را در این خصوص فراهم نماید.

مبالغ درج شده به عنوان نیاز مددجو در گزارش های شش ماهه، هیچ تعهدی برای حامی در خصوص پرداخت ایجاد نمی کند و صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و برآورده کردن یا نکردن آن بر حسب تمایل حامی میباشد.

جامعه نیکوکاری ابرار در بخش حمایت تحصیلی امکان ملاقات و تماس تلفنی با مددجوی تحت حمایت شما را فراهم ساخته است. در این خصوص توجه شما را به نکات زیر جلب می‌نماییم:

در طی سال تحصیلی ملاقات با مددجویان ساکن استان تهران با هماهنگی قبلی با دفتر مرکزی جامعه نیکوکاری ابرار، امکانپذیر است.

 •برای مددجویان مقیم خارج از استان محل سکونت حامی در صورتی که هزینه رفت وآمد و اسکان مددجو به شهر مورد نظر  توسط حامی پذیرفته شده باشد با هماهنگی قبلی با دفتر مرکزی، دیدار انجام خواهد شد.

 •در صورت تمایل حامی به دیدار با مددجو در شهر محل اقامت مددجو، پس از هماهنگی های لازم، این امکان در محل دفتر جامعه نیکوکاری ابراردر آن شهر فراهم خواهد شد.

 •در صورت تمایل حامی برای برقراری تماس تلفنی با مددجو، پس از اعلام درخواست، مددجو در روز و ساعت تعیین شده با حامی خود تماس خواهد گرفت .